• Ново
Мејл 2-врата Акцент Кабинетот Бела Измиени

Мејл 2-врата Акцент Кабинетот Бела Измиени

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Донесете модерен израз во просторот во боемски стил со овој рустикален индустриски акцентен кабинет. Голема и кутија, правоаголна рамка заземјува фокусен ѕид и поздравува столна ламба и декор долж неговата тесна горна површина. Двојните врати на кабинетот се отвораат за да откријат простран ентериер со многу простор за сортирање предмети што сакате да ги држите подалеку од очите. По секоја врата, мало тркалезно метално копче нуди шармантен акцент. Со сурова, органска текстура, овој кабинет со рустикален акцент прави прекрасен додаток на современите и крајбрежните домови, нудејќи модерен допир од средината на векот благодарение на витките железни нозе од пиштол. Сетот вклучува : еден (1) кабинет за акцент. Дизајнот на рамката за кутии обезбедува визуелна тежина на аглите и фокусните области. Рустикален финиш од дрво носи природен и земјен допир во домовите. Тенките метални нозе инспирирани од ретро ги туркаат индустриските вибрации. Внатрешна полица нуди организација за вашите предмети. Малите метални копчиња на секоја врата ги рефлектираат металните нозе. Тип на хардвер : Метално копче. Број на полици : 1. Број на прилагодливи полици : 1. Број на врати : 2. Израмнувач/пластично лизгање : Израмнувач. Ограничување на тежината : Полици-70 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јужно Езеро Фиока Градите-Сива
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јужно Езеро Фиока Градите-Сива

Карактеристики овој ковчег со 4 фиоки ќе биде совршено надополнување на секое креветче и ќе ги задоволи

DEN 1.33
Елк Дома - Илана Градите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елк Дома - Илана Градите

Колекција : Илана, Ширина / Дијаметар : 44", Висина : 35", Должина : 44", Длабочина / Продолжување : 17", Бигор : Неж�

DEN 3.00