• Ново
Винвуд Студио Балон Куче Фотокопија Животни Ѕид Уметност Платно Печатење-Сива, Црна, 12 12

Винвуд Студио Балон Куче Фотокопија Животни Ѕид Уметност Платно Печатење-Сива, Црна, 12 12

Buyers rating:
DEN 460.80

Износ

Фотокопија Од Куче Со балон, е вешто Изработено Модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна Сива боја, ова ликовно платно печатење Од Студиото Винвуд е совршен завршен допир на темата за вашиот домашен декор. Карактеристики : ова уметничко дело има квадратна ориентација дизајн на животни со тема Кучиња и Кученца за да ви донесе совршена ѕидна уметност одржлива и пријателска за шумите професионално раката испружена во одржлива дрвена рамка пристигнува подготвена за закачување со претходно инсталирани куки за лесно закачување. Ноктите и закачалката исто така вклучуваа печатени со употреба на ултра-премиум и отпорни на бледнее мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои достапни во неколку опции За големина Wynwood Студио" Балон Куче Фотокопија"Животни Ѕид Уметност Платно Печатење - Сива, Црна, 12 "x 12".

Карактеристики

Производи во категоријата