• Ново
Тенка Адвокатска Кула

Тенка Адвокатска Кула

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Добијте складирање што ќе расте како што расте вашата колекција со Тенката Адвокатска Кула. Со тесна основа специјално дизајнирана да се вклопува рамо до рамо со други единици, лесно можете да креирате ѕид од библиотеката за да го проширите и подобрите вашето складирање. Само по себе, оваа кула може да се пофали со доволно простор за да собере повеќе Од 150 Двд-А и доаѓа со прилагодливи полици што ги прават малите прилагодувања едноставни. Затоа, започнете да пополнувате кула и видете каде ве носи. Тенка Адвокатска Кула.

Карактеристики

Производи во категоријата