• Ново
Обоени Изработка На Ткаенини Тапацир Кожни Занаети ЗА ЧАНТИ САМОСТОЈНИ Чаршафи Изработка На Уметнички Занаети И Шиење

Обоени Изработка На Ткаенини Тапацир Кожни Занаети ЗА ЧАНТИ САМОСТОЈНИ Чаршафи Изработка На Уметнички Занаети И Шиење

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Постојан Самолеплив Винил Пакет Мешани Шарени Холографски Занает Винил Плотерикарактеристика : МАТЕРИЈАЛ-Квалитетна стп кожна ткаенина платно назад, ткаенина со шема на личи, водоотпорна и издржлива. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-вештачкиот лист може да се исече со ножици и нема да се расипе. Може да се шие и рачно или машински.Богатите бои обезбедуваат креативност за вашиот сам проект.ШИРОКА ПРИМЕНА-вештачката кожа може да се користи за многу видови прилики, како што се правење штипки за лакови за коса, лента за глава, капак на телефонот, козметичка торба, чанти, козметичка торба и се користи во апликации за везење облека, занаети за правење картички и други занаети за шиење, обувки, кожни производи, домашни настани. паричници,синџири и други делови и материјали.Од прекрасна торба до пар пријатни мокасини, нашиот материјал од вештачка кожа може да ја оживее секоја визија сам! Достапно во низа убави бои, тоа е задолжително за различни апликации како лакови, апликации, проекти за обрач и more.Be се користи за многу видови заинтересирани, како што се правење лакови за коса клип, лента за глава, капак на телефон, козметичка торба, чанти, козметичка торба и се користи во апликации за везење облека, занаети за правење картички и други изработки за шиење, обувки, кожни производи, домашни настани. Паричници,синџири и други делови и материјали.Подлогата е завршна обработка на памучна ткаенина.Лесно шиење и изработка рачно или машински : 21х29, 7кмпакетот вклучува : 1 X Diy Алатки за ткаенина. Алатки во собата. Рачни Алатки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинална Плазмакар Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинална Плазмакар Сина

Оригиналниот Плазмакар е напојуван од деца, одобрен од деца и сакан од возачите од сите возрасти! Без ба�

DEN 4784.00
Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување

Без разлика дали станува збор за вашите книги, списанија, датотеки или папки, Овие Продавници За Мали Ко�

DEN 204.64